Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

Bozulan Telefonlarınızı Çöpe Atmayın!

Bozulan Telefonlarınızı Çöpe Atmayın!

Ülkemizde olukça fazla sayıda akıllı telefon kullanıcı var ve ne yazık ki telefonumuzun bozulması durumunda telefon tamiri yaptırmak yerine yeni telefonlar alarak eski telefonunuzu çöpe atmaktayız bu neden ile telefonlarımızı çöpe atmaktan ya da köşeye bırakmaktan daha iyi olanı tamir ettirip tekrar kullanılır hale getirmemizdir. Telefon tamiri yaptırırken telefonumuzu da dikkatle seçtiğimiz ve sektörde uzun zamandır tecrübesi olan bir teknisyene teslim etmemiz gerekmektedir.

Yeni telefon almamız bizi oldukça zora sokabilecek durumlardan biridir ani olarak verdiğimiz karar ile kendimizi ne denli büyük bir tehlikeye soktuğumuzun farkına varamaya biliriz bu neden ile yeni telefon almaya kesin karar vermeden önce telefonunuzun tamiri ne kadar tutacağını ne tür malzemeler kullanılacağını veya telefonunuzun ömrünü sizin kararınızda olacaktır.

Telefonların genellikle ekran arızaları olmaktadır bu arızalar düşme veya kırılma sonucu olan arızalardır. Son zamanlarda çıkan neredeyse tüm akıllı telefonlar da ekranları diğer parçalarından pahalı olması asıl ücretin ekrana ödediğimizin göstermektedir. Bu ekranlar AMOLED, Retina, LCD gibi türlerde ekranlardır her geçen gün ekranlarda daha da fazla gelişmeler olmaktadır bu gelişmeler ile ekran teknolojisi değişen fiyatlar görmekteyiz. Bu fiyatlar nasıl ekrana sahip olan akıllı telefonunuz var ise ona göre fiyatlandırılır yani iphone ekran değişimi ile samsung ekran değişimi ücretleri farklıdır kullanılan ekran kalitesi fiyatına 100% yansımaktadır. Ekranlarınızın kırılmamasına özen gösteriniz.

Anakartlarda Yaşanan Arızalar;

Anakartlarda yaşanan arızalar ile ilgili telefonunuzda oluşabilecek problemler ve kullanılan yedek parça nedeni ile oluşur anakart arızaları bu arızların kesin çözümü servisiniz ya da tamir edilsin olarak bizler söylemekteyiz.

Soket Arızaları;

Kulaklık ya da şarj soketlerinde oluşabilecek arızalar ile ilgili çoğu zaman kullanıcı hatası ile oluşan arızalardır bu arızlara garanti kapsamına girmemektedir çoğu servis ücretli olarak işlem yapmakta ve ücreti oldukça fazladır.

Telefon servisi, iphone tamiri veya samsung telefon tamiri gibi konularda mutlaka uzmanlardan oluşan servislere giderek telefonunuzu tamir işleminizi yaptırmanız gerekmektedir. Oluşan arızanın nedeni ne olursa olsun kendiniz tamir işlemini yapmaya çalışmamanızı öneriyoruz. Telefonunuz dan olmayın telefonsuz kalmayın.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin