Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

IPhone Batarya Değişimi Kime Yaptımalıyız ?

IPhone Batarya Değişimi Kime Yaptımalıyız ?

IPhone kullanıcılarının en çok rahatsız olduğu sorunlardan biri bataryanın hızlı tükenmesidir. Bu sorun telefonumuzun kullandıkça bataryanın hücrelerinin arızalanmasından oluşan sorunlardır şarjın hemen bitmesine neden olan sorun ilerleyen zamanlarda şarjın hiç dolmaması gibi bataryanın değiştirilmesine giden sorunlara yol açmaktadır. Zaman ile aşınmalar yüzünden telefonun bataryası değiştirilmesi gerektirir bu neden ile apple servisleri bataryanın sadece kendisine KDV ücreti hariç olarak 169 TL almaktadır bu ücretin üstüne KDV ve servis işlem ücreti de eklediğimizde en az ödeyeceğimiz tutar 400 TL civarında olacaktır tabi bu ücret telefonun modeline göre değişiyor iphone 7 için 400 TL ödeyeceğimizi ön görürsek iphone x için en az 700 TL ödeme yapabiliriz. Bu ücretlerin üstüne birde servis için bekleyeceğimiz süre de eklememiz gerekiyor ki apple zorlu veya akasya mağazalarında internet ile randevu vermemektedir artık mağazaya giderek sıra beklemeniz gerekiyor en az randevu oluşturana kadar 1 saat bekletiyorlar tabi yoğunluğa göre değişen bir de randevu sonrası beklememiz olacaktır bu da en az 2 saat dediğimizde 3 saat beklememiz gerekecektir. Bir de garantili olması halinde dahi telefonun çevresinde darbe var ise ekran ile alakalı problem olabilir ücretli yapabiliriz diye cevap alabilirsiniz. Bu gibi sorunları beklemeden 30 dk. içinde telefonunuzun bataryasını hızlı ve güvenli şekilde değiştiriyoruz biz.

 IPhone modeli fark etmeksizin tüm modellerin iphone batarya değişimi işlemi güvenli bir şekilde yapmaktayız. Garantili yapılan işlemimizde isteğiniz üzere yan sanayii gibi yedek parça kullanımı dahi mevcuttur.

 İphone batarya değişimi işlemlerinde birçok kişi basit olacağını düşünerek kendileri yapmaya çalışmış ve video izleyerek yapabileceğini sanmaktadır ne yazık ki güvenilir bir uzman kişi yapmaması halinde ekranda, touch tuşunda bağlantılarını yapamayabilir ve telefonunuzda kalıcı sorunlar verebilirsiniz bu neden ile uzman kişilerce yapılan işlemler her zaman sizin için avantajlı olacaktır. İphone batarya değişimi işlemlerinde herkes tarafından yapılmamalıdır herkes servis garantisi veremeyeceğinden dolayı gittiğiniz telefon tamircisi mutlaka uzman kişi olmasına özen gösteriniz bu kişilerden telefonunuzun eski yedek parçalarını istemeyi unutmayınız.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin