Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

IPhone Tamiri Nasıl Yapılıyor ?

IPhone Tamiri Nasıl Yapılıyor ?

Türkiye de Android telefon kullanıcı en fazla olsa bile Apple Markasının IPhone modelleri sağlamlık açısından ve güvenliği ile baş göstermektedir IPhone Telefonları Android modeller kadar çok fazla uzman servisi ne yazık ki yok herkes biz uzmanın demesi ne yazık ki olanaksız uzman kadrosu olan firmalara IPhone ilk çıktığı günden beri tamir işlemlerini yaparak işinin ehli olmuşlardır cep telefonlarınızın ekranları sıvı temasları karşılaşılan en çok problemlerdir. Ucuza aldığınız Ekran koruyucu olarak satılan ürünlerin sağlamlığın da şüphelidir her geçen gün farklı marka model ekran koruyucu çıkması piyasada olan birçok kaliteli üründen daha fazla satılmaktadır bu durumlarda ise ekran koruyucuların ne kadar az koruduğunu görebilirsiniz en ufak bir darbe de bile hemen kırılan olmasa çizik dahi olmayacak olan ürünler ne yazık ki paranızı boşa harcamanıza neden olmaktadır. 

iphone tamiri tamir edilsin com

 IPhone tamiri yapmakta olan firmalar ne kadar da olsa Apple markasının tamir ücretleri ve parça ücretlerinin yüksek olması nedeni ile telefon sahibi olan kişilerin cebine yansımaktadır. Apple telefonlarında kullanılan parçaların orijinal olmaması da telefonunuzun çeşitli yeni sorunlara yol açması mümkündür. Örneğin Telefonunuza kahve döktünüz telefonunuz açılmaması halinde kendinize en yakın telefon tamircisine götüreceksiniz bu servis ise sizin telefonunuzu anlaşmalı olduğu firmalara götürerek sizden orijinal parça takıyoruz diyerek farklı marka parça takabilecektir bu gibi dolandırıcılıkla karşılaşmamak için güvenilir firmalar ile çalışmalısınız güvenilir uzman firmalar ise bulmak bir hayli zor her önüne gelen kişinin eline tornavida alarak ben yapıyorum diyerek telefonunuzu bir daha hiç açılmaması ile sonuçlanabileceği nedenlere yol açabilecektir. 

IPhone Tamiri yapan firmalar sizlere işçilik garantisi sunarak ve de parça garantisi sunabilecektir üç beş ya ile sınırlı olması bile telefonunuzu elinize aldıktan sonra kalitesinde olan değişiklikler sizlerin gözünüze çarpacaktır hemen ne kadar uzman olmasanız bile kendi kullandığınız telefonunu sizden iyi tanıyan olamaz. Gittiğiniz yetkili sevişlere işçilik ücretleri dahi olmadan alınan yüksek ücretler ile dolar kurunun yüksekliği yüzünden yedek parça sektöründe artışlar yüzünden her geçen gün telefon tamirini yaptırmak istediğiniz halde istenilen servis ücretleri yüksek olacaktır. Bu nedenle cep telefon servisleri gittiğinizde uzman ekibi olan ve uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren firmaları tercih etmeniz önemlidir. Telefonunuzda her ne sorun olursa olsun parça stoğu olan firmalar dolar kuru ile etkisi çok daha az olacaktır bu neden ile uzun zamandır sektörde uzmanlaşan firmaların sizlere daha kaliteli hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz.

 

 

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin