Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

IPhone Ekran Değişiminde Veri Kaybı Yaşanır Mı ?

IPhone Ekran Değişiminde Veri Kaybı Yaşanır Mı ?

iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübel teknisyenler taraından yapılması gereken işlemdir. Sadece ekran değişimi yapılması durumunda telefon kesinlikle sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez. Bu neden ile iphone ekran değişimi yaptırırken telefonunuzda veri kaybı gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

İphone modellerinin ekranlarının servis ücretleri bir hayli fazla olması ve servislerin yoğun olmasından dolayı tamir edilsin sizlere hizmet vermektedir. Tamir edilsin olarak biz iphone modellerinin tümünün ekran onarımı ve yedek parça ihtiyaçlarının karşılamaktayız Türkiye genelinde küçük merdiven altı işletmelere güvenerek telefonunuzun ekran değişimini yaptırırken temkinli olmanızda fayda olacaktır iphone modellerinin ne kadar parça değişimi yapıldığını her türlü izleyerek görebilirsiniz ancak bu kolay gözüken işlemin ne kadar zorlu olduğunu herkes anlayacaktır. İphone telefonlarında düşmesi ya da darbe alması durumunda telefonunuzun ekranının değişmesi gerekebilir bu durumu nasıl anlayacağınızı söylersek telefonunuzun ekranında piksellerinde bozulmalar kırılması veya çatlaması sonucu oluşacak olan darbelerden dolayı ekranın değişmesi gerekebilir.

İphone ekranlarının değişimi ne kadar sürede tamamlanır?

Ekran değişimi telefonunuzun size teslim edilmesi 30 DK içinde teslim ediliyor.

Ekranın neresi kırıldığını nasıl anlarız?

İç ekran kırılması durumunda telefonunuzun ekranında kararmalar olacaktır ya da ekranda kararma olması durumunda iç ekran kırılması olmuştur ve iç ekran değişimi olması gerekiyordur.

Dış ekran değişimi nedir?

Dış ekran telefonun asıl ekrana olan koruyucu camı gibi düşünebiliriz iç ekranın üzerindedir dış ekrana kamera, avize, iç ekran ve home tuşu bağlı olmaktadır.

Telefonunuzun dış ekranının değişimi iç ekran değişiminden daha ucuz olacaktır iç ekranda elektronik bir ekran olmasından dolayı pahalıdır. Ekran değişimi işçiliği önemlidir bu önem diğer işlemlerden daha farklıdır nedeni ise ekran değişiminde ekran üzerine bağlı olan ve anakarta bağlantısı olan kablolar telefonunuzun ekranını çıkartırken dahi tehlike oluşturmaktadır işin ehli olmayan birisi bu ekranı direk kaldırmak gibi bir amatörlüğü yapması halinde anakartın ve ekrana bağlı olan home tuşunun değişmesi gibi işlemler söz konusu olacaktır bu durum size oldukça pahalıya mal olacaktır bu neden ile telefonunuzun tamir işlemini siz veya amatör bir teknisyene bırakmamanızda fayda olacaktır.

iPhone ekran değişimi yaptırıken mutlaka yedek parçanın orijinal olmasına özen gösteriniz.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin