Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi

Günümüzde genellikle iş için kullanılan teknolojik aletlerin başında laptoplar geliyor. Bu laptoplar iş dünyasında bizlerin işini büyük ölçüde karşılar nitelikte. Fakat gelin görün ki herşeyin güzel bir tarafı olduğu gibi kötü yanlarıda mevcut. Bu durum laptoplar içinde geçerlidir. Laptopların en ufak bir kazada hasar görmesi bizlerin canını sıkan başlıca durumlar arasında yerini alıyor. Bu ufak kazaların sonucunda oluşabilecek başlıcada sorunlar arasında aletin hard disk alanın bozulması, klavyenin kullanılamaz hale getirilmesi gibi bir takım sorunlar gözlenebilir. Fakat bu durumların yanı sıra gelin görün ki laptop ekranının kırılması veya çatlaması bizlere diğerlerine oranla büyük sorun teşkil etmektedir.Ucuz laptop Tamiri yaptırırken dikkatli olmasınız.

Ekranı kırılan veya çatlayan laptoplar işlevini kaybedip çıktı ekranına hiçbir şekilde bir dönüt yansıtmazlar. Bu durum hiçte istemediğimiz bir sorundur. Sorun genellikle kullanıcı hatasından ortaya çıktığından dolayıda servisler bu sorunları gidermemektedir. Buna çözüm olarak tamriedilsin sizlere konuyla ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bunların dışında ilk hasar anında laptopun aslında pek de bir sorunu olmadığı fark edilebilir. Fakat kullanıcılar bu durumu kendileri çözmeye kalktığında ufak bir sorunu daha da büyük bir sorun haline sokabilir. Dilerseniz şimdi bu gibi kötü durumların yaşanmaması için başlıca yapmamız gerekenlere bir göz atalım.

Laptop Ekranı Kırıldığında Yapmamız Gerekenler?

Laptop ekranı kırıldığında başlıca yapmamamız gerekenler arasında sorunun nereden kaynaklandığını bilmeden aleti kurcalamamız geliyor. Bu durum var olan ürününüzü daha da sorun teşkil edecek bir hale sokabilir. Örneğin kazayla düşürdüğünüz aletin ekranında ufacık  bir cizik oluşmuş olabilir. Sizler bu sorunu kurcaladığımızda aslında var olmayan sorunları da ortaya çıkartmış olabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sakin ve soğuk kanlı olup daha sonra bu sorunumuzu çözecek yetkili bir firma bulmalıyız.Ucuz laptop Tamiri yapan firmalar uzman olmalıdır.

Sizlere bu gibi konularda üstün hizmet sunan firmamızla iletişime geçerek ürünüze ait olan marka model numarasını bizlere iletebilirsiniz. Bu numara genellikle ürünün alt kısmında yer almaktadır. Bizlere teslim ettiğiniz ürünler genellikle bir gün içerisinde tekrardan elinize ulaşabilmektedir. Fakat sorunun büyük olması bu süre zarfını bir hayli uzatabilir. Bunun hakkında da sizler için yaptığımız servis takip scripti ile var olan ürününüzün ne kadar sürede teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. Bu scripte menü alanımızda bulunan servis takip alanına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu alanda hasarlı ürünü bizlere verirken sizlere verdiğimiz  fiş  no ile açılan pencere alanına telefon numaranızı ve fiş takip numaranızı yazarak ürününüz hakkındaki detaylara ulaşabilirsiniz.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin