Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

Pc Macbook Sahiplerinin Dikkatine

Pc Macbook Sahiplerinin Dikkatine

Pc Macbook cihazı iş dünyasının ve normal hayatın vazgeçilmez ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünün üreticisi Apple teknoloji dünyasında zirveyi kapmış durumda. Geliştirdiği belli başlı sade ürünleriyle Apple kullanıcılarının kalbini kazanmış ve kazanmaya devam ediyor. Son yıllarda çıkardığı yeni kararla kullanıcılarına ne kadar çok önem verdiğini gösteren firmanın dilerseniz o çok konuşulan kararına geçelim.

Apple'ın o çok konuşulan kararı yapışkan tuşlarla sorun yaşayanların bu sorunu ücretsiz tamir edebileceği haberidir. Macbook ve Macbook Pro modellerinde yapışkan tuş sorunu gerçekten de biz kullanıcıların başında dert açmış durumda. Bu durumun farkına varan Apple bu sorunun doğruluğu onayladı. Sorunun ortadan kalması için harekete geçen firma ürünlerinde tuş basmamaları, takılmaları, yapışkanlık hissinin verilmesi gibi sorunlarla karşılan herkesin sorununa ücretsiz tamiriyle cevap verecek.

Tabi bu hizmetin ücretsiz verilmesi için birtakım hususlar mevcut. Hizmeti verecek olan Apple Yetkili Servisleri öncelikli olarak ürünü inceleyip sorunun var olup olmadığını tespit edecek. Sorunun doğruluğu kanıtlandığı taktirde cihaz ücretsiz olarak tamir edilip değiştirilecek. Özellikle bu sorunla oldukça başı belada olan Macbook Pro kullanıcıları bu hizmetten en çok faydalananlar arasındadır. Öncesinde sorunu kabul etmeyen Apple için kullanıcıların açtığı davalar da halen sürmektedir.

Hizmete Dahil Olan Cihazlar
Her ne kadar hizmetin ücretsiz olması durumu söz konusuyken hizmete dahil olmayan ürünlerde mevcuttur. Hizmete dahil olup olmadığınızı aşağıda sıralanan ürünleri dikkate alarak sizlerde hizmetten yararlanabilirsiniz.

-2016 ve 2017 yılları arasında üretilen 13 inç ve 15 inç Macbook Prolar
-2015 ve 2017 yılları arasında üretilen 12 inç Macbooklar

Hizmetten Yararlanmayan Cihazlar Ne Yapacak?
Cihazınız yukarıda ki maddelere uyuyorsa dilediğiniz gibi yaşadığınız yapışkanlık sorununu Apple Yetkili Servislerinden giderebilirsiniz. Aynı zamanda Apple önceden onarım yapılan cihazlar için para iadesi de sunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra yukarıda belirtilen cihazlarla cihazınız uyuşmuyorsa sorununuzu çözmede Tamir edilsin sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Pc Macbook tamiri hizmetinin yanı sıra telefon tamiri, veri kurtarma, laptop tamiri gibi hizmetleri de bulunan firmamız sektöründe 15 yıllık tecrübeyle siz kullanıcılara en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin