Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

MacBook Pc Tamiri

MacBook Pc Tamiri

Bilgisayar tamiri sektörü bilgisayarlar kadar hızlı gelişmese bile bilgisayar modellerinin fazla olması arıza bilgisayarların teknik sorunlarının farklılıkları olmasına neden olmaktadır. Her bilgisayar markasının bazı modellerinde kronik olarak problemleri vardır. Bilgisayar almadan önce almak istediğiniz bilgisayar hakkında incelemeler yaparak genel problemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz bu sayede almadan önce kronik olarak bilgisayarların problemleri olan modellerini almamış olursunuz. MacBook bilgisayarların kullanıcıları tarafından seçilmesinin en önemli nedeni bilgisayarın şarj süresinin uzun olmasıdır ilk aldığımız bir MacBook bilgisayarı şarjı ortalama olarak 8 saat sürmektedir. Birçok marka arasında gelişen teknoloji ile üretici firmaların rekabetini ürettiği ürünlerinin teknik özellikleri ile ve fiyatı ile ön plana çıkartmaktadır.

Peki aldığımız bilgisayarlar Arızalarını Nasıl yaptırmalıyız?

İlk olarak garantisi olan ürünleri yetkili servislerin onarım yapmaları gerekmektedir ancak yetkili servislerin kullanıcı hatası olarak gördüğü bazı onarımları ücretli yaptırılması gerekmektedir garanti kapsamına girmediği için ürün sahibi bireyler ücretli olarak yaptıracağı tamir işlemlerinde yetkili bayii fiyatları bir hayli yüksektir. Bu neden ile tamir işlemlerinde uzman firmalara gitmeniz bilgisayarlarınızın tamiri konusunda işin uzmanına yaptırarak hem fiyat hem de işçilik olarak üstün olacaktır. MacBook Bilgisayarların ve Diğer Tüm bilgisayarların arızalarının tespiti onarımı veya gerekli olan bakımlarının yapılması için mutlaka aralıklar ile teknik servise gitmeniz gerekmektedir. Bilgisayarların ömrünü kullanıcısı belirlemektedir siz ne kadar özen göstererek kullanırsanız bilgisayarınızın bakımlarını ne kadar düzenli yaptırırsanız o kadar uzun ömürlü ve üstün performanslı olacaktır bilgisayarlarınız.

Bilgisayarlarınızın Teknik problemlerinin yedek parçalarının temini konusunda firmamız tamir edilsin olarak geniş yedek parça seçeneğimiz ile onarım bakım hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız siz müşterilerimize özel olarak işçiliklerinde ve onarımlarda garanti vermektedir. Tamir Edilsin olarak biz müşterilerimize bilgisayar donanım ve parça tamiri işlemlerini sektörün öncü firmaları arasında yer alarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz.

Peki ne tür onarımlar yapmaktayız?

Bilgisayar Ekran kartı ve LCD ekran Onarımları, Anakart Bakımı onarımı, Batarya Değişimi ve BIOS pili değişimi, İşlemci Bakımı Değişimi, Sabit Disk ve Diğer Sürücülerin bakımı onarımı bunlar gibi ve daha fazla olarak siz müşterilerimize sunmakta olduğumuz birçok çözümler ile bilgisayarlarınızın marka model ayırt etmeksizin Donanımsal bakım onarım işlemlerinde öncü firmalardan biri olarak tüm bilgisayar servis işlemlerini yapmaktayız.

Bakım Onarım işlemlerinde siz müşterilerimize özel sunduğumuz servisteki ürününüzün durumunu sorgulayabileceğiniz güvenli sistemimiz ile onarım aşamalarını ve durumunu kontrol edebilir ve durumunu takip edebilirsiniz. Ücretsiz gönderim imkânı ile tüm gönderilerinizi firmamız tarafından karşılanmaktadır Arızalanan bilgisayarınız ne olursa olsun tamiri ve bakımı için kargo şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin