Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

Ucuz Telefon Tamiri Nerede Yaptırılmalı?

Ucuz Telefon Tamiri Nerede Yaptırılmalı?

Akıllı telefon tamiri yaptırırken uzman kişilerce yapılmalıdır telefonunuz acemi biri tarafından tamir işlemi yapılır ise telefonunuz kısa sürede bozulabilir ya da telefonunuz tamamen bozulur ve telefonunuzda olabilirsiniz. Ucuz telefon tamiri yaptırırken maliyetli ve bütçenize göre yer ararken dikkat etmelisiniz.

Elektronik tamir endüstrisinde 15 yıllık tecrübemiz ile sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almaktayız. Akıllı telefon tamiri fiyatları cihazların markası ve modeline göre büyük oranlarda değişmektedir. Bu değişim markanın kullandığı malzeme ile alakalıdır bu malzemeleri yan sanayii ürünler ile ücreti düşürmek mümkündür ancak yan sanayii ürünlerde de bozulma oranı orijinal ürüne göre çok fazla olabilir. İstanbul da hızlı ve güvenilir bir ucuz telefon tamiri yapan firma arıyorsanız sizin için hizmet veren tamir edilsin ücretsiz kargo imkânı ile telefonlarınızın tamirini hızlı garantili ve güvenli olarak tamir işlemini yaparak size akıllı telefonunuzu göndermektedir.

Akıllı telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, kırık cam, ses tuşu, reset yapılamama, butonların çalışmaması, dokunmatik cam kırığı, Touch ID, kulaklık, titreşim, şarj soketi arızası, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor sizlere geri gönderiyoruz. Ucuz ve kaliteli servis istiyorsanız kesin çözüm ve garantili servisimizi sizlere sunmaktayız. İşinde uzman ekibimiz ile arıza tespiti yapıldıktan sonra hızlıca tamir işlemi yapılarak Akılı telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz. İstanbul'da cep telefonu tamiri için güvenli hızlı ve garantili tamirin adresi tamir edilsin siz müşterilerimizin istekleri ve telefonlarınızın hizmetinizdeyiz.

Cep telefonu tamiri Iphone 4/S, Iphone 5/S, Iphone 6/S, Iphone 6Plus/SPlus, Iphone 7/Plus Iphone 8/Plus ve diğer tüm Iphone marka model ayırt etmeksizin tüm akıllı cep telefonu tablet ve bilgisayar gibi elektronik cihazlarınızın onarımını gerçekleştiyoruz siz müşterilerimizin isteklerine göre yedek parça seçenekleri sunmaktayız.

Telefon Tamiri Yapılırken lütfen yedeklemelerinizi alınız.

Telefon Yedeklemek Neden Önemlidir?

Telefonunuzun anakart arızalarında anakartında değişim gerektirirse anakartlara gömülü olarak gelen dahili hafızalar ile içindeki verileriniz de çöpe gitmektedir geri dönüşümü ancak telefonunuzun yedeklenmesi ile olmaktadır mutlaka yedekleme hizmetlerini kullanmanızı öneriyoruz.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin