Şehiter Cihan Namlı Caddesi No: 12/A Mecidiyeköy

Pc & MacBook Tamiri Nasıl Yapılır?

Pc & MacBook Tamiri Nasıl Yapılır?

Tamir edilsin olarak biz sektörün ileri gelen firmaları arasında yer alarak 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz bu sektörde faaliyete geçtiğimiz günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan Pc & MacBook Tamiri işlemlerinizi hızlı ve güvenli olarak yapmaktan gurur duymaktayız. Bu hizmetimizde bilgisayarlarınızın her türlü tamir işlemlerini ve bakımlarını yapmaktayız. Kasanın yıpranmış hasar görmüş olması durumunda kasa değişimi yapılır. Bilgisayarınızın ekranında oluşan arızanın tespit edilmesinin ardından tamir işlemi gerçekleştirilir, ekranın tamiri mümkün olmayan bir şekilde arızalanması durumunda ekran değişimi yapılır. Anakartlarıda oluşan arızaların arıza tespit yapıldıktan sonra giderilmesi için anakarta doğrudan müdahale edilir. Özellikle anakartının daha öncesinde uzman olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılması veya arızanın onarılamaz düzeyde gerçekleşmesi durumunda anakart değiştirilmesi gerekebilir bu sebeple anakart tamiri yaptırırken uzman kişilerce tamir işlemleri yapılası gerekiyordur. Pil performansı azalmış ya da tamamen bitmiş olması durumunda orijinal batarya ya da isteğinize göre yan sanayii yedek parça ile değişimi yapılmaktadır.

Tamir işlemi Ne kadar Sürer?

Tamir işlemimiz müşteri onayı alındıktan sonra 3 iş günü içinde sonuçlandırılmaktadır. Aksi bir durumda müşterimize bilgi verilmektedir Servisimizde kullanılan tüm parçalar orijinal ve garantilidir müşteri isteğine göre yan sanayii parçalar kullanılmaktadır ancak kullandığımız ürünler ve işçiliğimiz garantimiz altındadır.

Pc & MacBook Tamiri Yaptırırken işin uzman kişilerce yapılaması gerekiyordur eğer bu gibi işlemleri yetkili kişilerce yapırılmaması durumunda cihazınız tamamen çöp olabilir.

Macbook, Macbook Pro, Macbook Air, iMac, iMac Pro, Mac Pro, Mac mini tamiri yapan firmalar arasında yer alan tamir edilsin firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız ve sizler için hızlı ve güvenli tamirat ve bakım işlemi yapmaktayız. Bu işlemleri yaptırmadan önce mümkün ise yedekleme işlemlerinizi yapmış olmanız gerekmektedir. Yedek alma işlemi yapılmaması durumunda bilgisayarınızdaki verilerin kaybolması gibi olumsuz durumlarla karşılaşılabilir ve resimleriniz videolarınız bilgisayarlarınızdaki verileriniz tamamen kaybolması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilir ve tüm bilgileriniz silinebilir. Pc & MacBook Tamiri yaptırırken arıza tespiti yapıldıktan sonra siz müşterilerimize bilgi verilerek onaylamanız halinde servis işlemine başlanacaktır.

Benzer Bloglarımız

Siz Yorulmayın Biz Sizi Ararız! iphone tamiri nasıl yapılır öğrenin hemen

Bilgilerinizi Verin Biz Sizi Arayalım.


telefon tamiri tamir edilsin